Nerdí život 2.0

Nerdí život 2.0

Muhehe… v pondělí mi začíná druhý ročník na MFF a přemýšlím, jestli se mám snažit vzpomenout si na to, co jsme dělali vloni. Myslím si totiž, že to budu potřebovat.

Mám zvláštní a neurčitý pocit. Denní rozvrh mám nabitý od rána nejméně do sedmi do večera, i když nejvíc hardcore bude středa, kdy v 8 ráno opustím kolej a vrátím se v 11 večer. A přesto se na to všecko tak hrozně nedočkavě těším, na ten pocit zaměstnanosti, aktivity, pohybu, práce… Jsem v procesu konkurzu do orchestru a po včerejší zkoušce myslím, že tam budu chodit jako za odměnu, protože je to tak skvělé, někde si zahrát, chvilku myslet úplně jinak, nehledě na to, že dirigent mluví skoro celou dobu anglicky, protože jsme takové mezinárodní seskupení, baví mě to, až se intenzity té emoce skoro děsím.

Akorát mi bude chybět náš hafík a jeho páníček. Jsou oba takoví tuliví a heboučcí a rádi se mazlí. Zato se na ně budu víc a víc těšit, jak se bude blížit víkend.

Ještě ani nezačal semestr a už jsem se pustila do dobrovolného školního projektu, který bude sledovat chování prváků při studiu matematiky. Šťastnou nebo nešťastnou náhodou iniciativa k tomuto projektu vznikla právě díky tomuhle blogu. Nevím, co to ty lidi napadá moje tlachy vůbec číst. Ale samozřejmě jsem ráda… a ještě radši jsem za takovou zpětnou vazbu.

Teď už Vám jen slíbím, že sem přibude další díl překladu o Karkulce a to doufám brzo.

No Comments

Post a Comment