Letní tlení

Letní tlení

Ještě v žádné knihovně, kromě té pražské, jsem nezažila knížky bez igelitového obalu a musím říct, že číst knížku, která nešustí a nelepí se na ruce je o dost příjemnější. Zvlášť v těchto tropických dnech uplynulého týdne. Dneska jsem se konečně vyspala na to, abych si mohla ve stínu číst a po chvilce mi nepadala víčka.

Byla jsem na festivalu Mighty Sounds…A byla to ta nejlepší akce pod horkým letním sluníčkem.

Přestože jsem měla trochu obavu z toho, že tam jdu sama, že tam budu trotlit jako nějakej dobrovolník a dokonce i z toho, že budu mít vstup do backstage. Nakonec se mi zdá, že jsem z toho vytěžila dost a že příští rok chci VIP vstup znovu. Nechci, aby to znělo rozmazleně, ale to stanový městečko je rozhodně míň narvaný a klidnější, TOITOIky nepřetékají, sprcha je zdarma (což se v tom vedru náramně hodilo) a dokonce jsou ve sprchách i normální porcelánový záchody. O jídle zdarma a dalších vychytávkách už ani nebudu mluvit… :) A sešla se nás super parta.

Jako na potvoru teď zase asi nebudu schopná napsat žádný pěkný článek, protože v sobotu jedu na dovolenou a budu se 10 dní válet u moře. HEČ! Ale prostě si užívám léto…

V srpnu už zase musím začít dělat věci do školy, ale pořád to bude krásný. Pak mě možná i napadne nějaký ten poetismus, pokud se mi ovšem mozek na sluníčku úplně nevypaří. Pěkně mě to štve, že poslední dobou vůbec nemám nějaký pěkný nápad. Napsat něco čtivého a pěkného, aby to zkrátka nebylo jen plácání, ale někoho to vážně potěšilo a tak.

Zůstávejte se mnou, třeba ta nálada pře(při)jde.

 

2 Comments

 • doDina

  July 8, 2015 at 00:01 Reply

  Achjooooo, to se někdo má. Jen já jsem spadla ze školy do pracovního procesu? 😀 Takže si to užij i za mě, žejo. :))

  Current score: 0
 • bludickka

  July 21, 2015 at 17:15 Reply

  Taky jsem dřív myslela, že knížky z knihovny musí být vždy jen v igelitu a přišlo mi zvláštní, že to v Praze v knihovně tak není…
  VIP vstup zní dobře :) jojo, užívej léto :)

  Current score: 0

Post a Comment