Nerdí život no. 3

Nerdí život no. 3

Zkouškové na koleji se pozná tak, že jsou v automatu na pití vyprodaný všechny energiťáky… A to je to takovej ten velkej, jak za sklem vidíte, jak k vám to pití jede. Energiťáky jsou tam asi v 10 přihrádkách. Včera jsem vykoupila ten úplně poslední. Muhehe… A pak jsem se rozhodla, že už to ošklivý chemický ble nebudu pít, tak tady teď zobu čistou přírodní guaranu, ovoce a zeleninku.

Byl tak krásně červenej a slaďoučkej a voňavej a osvěžující a chladivej… A dobře byl to jenom meloun. Musím říct, že nelituji, že jsem si ho koupila, vůbec, i když ještě nestojí kilo 5 korun, jako uprostřed léta.

Jsem tak zvláštně klidná a to mám teď plnou hlavu zkoušek, ale dalo by se říct, že se mi v duši usídlil takovej ten hlubokej klid a nějak zvlášť se mě nic nedotýká. Asi je to vážně všechno předurčený tokem našich myšlenek a směrem rozhodnutí.

A tak se mladá matfyzačka téměř těší na zkouškovou debatu s profesorem nebo docentem, podle toho, koho jí na ten pokec přidělí…

A v sobotu bude PUNK!

1 Comment

  • doDina

    June 5, 2015 at 09:45 Reply

    šúrku mám ráda :)) …jsi dobrý s tím klidem…já mám tři týdny na pět hnusnejch zkoušek, čeká mě maraton. Asi umřu! 😀 ale konečně jsem se trochu vyspala, jupí.

    Current score: 0

Post a Comment