Právě jsem zaklapla knihu – v práci

Pondělí 25. 8. 

bartoz.deviantart.com
bartoz.deviantart.com

Tak jsem se konečně dostala i ke čtení a zrovna mi padla do ruky knížka od Chucka Palahniuka. Ještě nikdy předtím jsem se s žádnou jeho knížkou nesetkala, ale potom, co jsem na jeho jméno narazila na několika stránkách a blozích, řekla jsem si, že asi bude stát za přečtení. Nevím, jestli je Prokletí ta lepší nebo horší knížka, ale tak nějak mě dostala a docela jsem se musela pořád nad něčím smát. Akorát když jsem něco citovala Ňuňákovi, řekl mi, že čtu samé prasárny a to jsem prosím posledněčetla Karin Slaughter.

Ještě mám doma na poličce jednu knížku od Chucka, ale nevím, jaký je její titul, jelikož se opět topím ve zmrzlině a díky chladnému počasí, tu spíš ohýbám hřbety knih, než abych hladila páky stroje.

Konečně jsem se dočkala své vlastní horny. Takové té změti trubek, která vydává libozvučné tóny, hraje – li na ni hráč zkušený. Akorát se mi ta moje vysněná zasekla někde cestou na poště. Takže si dnes v dozvucích víkendového soustředění s orchestrem nezahraju na krásný nový nástroj. A to byl můj veliký plán na celé odpoledne! Nuže, pořád si můžu zablbnout na ten starý dobrý a známý a dát mu poslední sbohem. Začínám být nějakáúnavně rozkecaná, nezdá se vám?

Už dlouho si nikdo nepřišel pro zmrzlinu. A zahraju si na kytaru, heč 😛

Dobře, tohle už je vážně infantilní.

Prý by mi mělo záležet na mém zdraví a kráse a užívati bych měla samé kosmetické přípravky a jíst doplňky stravy a mít v koupelně víc lahviček než v apatice. No, jen až ty svinstva přestanu užívat, budu akorát tak scvrklá jako zapomenuté jablko.

Snad ani kdybych měla miliony, nepůjdu na plastiky a botoxy a nebudu se cpát drahými pilulemi, nehledě na to, že nemám ani dost kázně, abych je brala pravidelně. Radši nebudu předstírat, že jsem dokonalá, protože to bych nemohla být svá.

Asi už se nevyhnutelně blíží okamžik, kdy budu muset nastartovat i svou inteligentní stránku, abych se ve škole neprojevila, jako zpomalené trdlo. Teď mám v hlavě jen “Dobrý den, prosím, hezký den, na shledanou,děkuji”a násobky 15, 22, 25, 30 a pětatřiceti. Přiznávám se bez mučení, jdu na Matfyz.

Sháním gramofonové desky, ale tak nějak nechci dávat za jeden pořádný kousek 500 a víc, stejně mi na koleji asi nezbyde nic jiného, než se spokojit s mp3, kdo slyšel někdy gramofon, chápe ten rozdíl v komprimaci. Ale co, musí mi přeci zbýt ještě na pivo. 😛

Úterý 26. 8.

Zjišťuju, že jsem vážně zamilovaná až po uši. Není to však marná a nešťastná láska, takže jsem šťastná a chce se mi skákat radostí. I když… dneska tu byl jeden malý mráček, týkající se hmotných statků vysoké hodnoty, ale celkem snadno půjde nastalá situace vyřešit… :)

Já si nemůžu pomoct a někdy ty smajlíky prostě napsat musím.

4 Comments

 • Daeris

  August 28, 2014 at 09:49 Reply

  Jkas řikala u mýho článku předtim – v mnoha bodech se shodujeme.:D Prokletí od Palahniuka jsem ještě neměla tu čest číst, takže ti nemůžu říct, jakej mám na tu knížku názor já. Ale rozhodně si od něj přípqadně přečti i něco dalšího, nebudeš toho litovat. Třeba takový Zalknutí je vážně skvělá četba. Matfyz? Jesus-fuckin’-Christ…to před tebou teda smekám, já sama jsem totiž v matice a ve fyzice úplně nepoužitelná a obdivuju lidi, který maj z výše zmíněnejch předmětů nějakou lepší známku než 3. 😀

  Current score: 0
 • bumblebee

  August 28, 2014 at 18:58 Reply

  Vždycky jsem na něco chtěla umět hrát (jenže mi nejdou noty), to ti závidím!
  A ke knížce – tu bohužel neznám, ale je moc fajn, když knížka potěší. (Možná je lepší od ní na začátku moc nečekat :))

  Current score: 0
 • Clairka

  Clairka

  September 2, 2014 at 18:07 Reply

  Děkuji ti Daeris, říkala jsem si, že ty jsi ten úchyl na inteligentní lidi co?
  Bumblebee: na něco jde hrát, i když noty neumíš, a není to zdaleka to nejtěžší na celém hudebničení, takže jestli opravdu chceš, tak to nevzdávej a zkus to :)

  Current score: 0
 • Emily

  April 24, 2016 at 08:12 Reply

  Hello my name is Emily and I just wanted to drop you a quick message here instead of calling you. I discovered your Právě jsem zaklapla knihu – v práci Clairka.cz | Clairka.cz website and noticed you could have a lot more traffic. I have found that the key to running a popular website is making sure the visitors you are getting are interested in your subject matter. There is a company that you can get keyword targeted visitors from and they let you try their service for free for 7 days. I managed to get over 300 targeted visitors to day to my site. Visit them here: http://i7n.co/2ck97

  Current score: 0

Post a Comment