Ukradená inspirace

Psáno v neděli

Je doslova takové horko, že můj mozek není schopen produkovat věty delší než „jdeme se koupat“, „chci si dát sprchu“, „jdu si koupit zmrzlinu“ a „večer se sejdeme na pivo“ a to jsem dneska chtěla psát. Vážně! A mělo to být i hodnotný a hezký.

Chodím točit zmrzlinu do jednoho stánku. Je vyhlášená v širokém okolí a je vážně výborná, akorát když jí tak celej den točím a točím, už na ní ani nemám chuť. Vyjímkou byl a skvělá čokoládová, tu jsem měla třikrát za den. Jenom tak nějak na konci dne už nemám ráda lidi. Věřili byste tomu, že po mě pořád něco chtějí? Ruší mě od čtení knížky a psát se tam taky vůbec nedá. Leč, budou penízky na pivo a to je dobrá odměna. Tedy nejen na pivo, to by asi játra moje slabá neunesla.

Mám pocit, že mám konečně takový ty skvělý prázdniny, který si musím pořádně užít, kamarádi, pivo, koupání, procházky, blbnutí, přece jen, před vejškou je nejlíp.

A nějak nemám psavou a to mě mrzí, protože jsem psát chtěla a měla jsem i pár námětů, ale to horko úplně krade inspiraci a všechno tak nějak vyšumí. Ale čtu a někde v těch knihách se něco najde…

Pondělní dodatek neb v neděli servery neběžely

Sychravo a zataženo v posteli zůstat nutí…

2 Comments

 • Daeris

  July 29, 2014 at 14:14 Reply

  Mě přijde, že to letošní vedro je snad nejdelší, jaký jsem za svůj krátnek mizernej život zažila. Pokaždý, když někam jdu, jsem splavená jak myš a pak si lidi stěžujou, jak mi smrděj nohy.:D O ne-zrovna-dvakrát-pozitivních účincích na moje myšlení a mozek celkově radši nemluvim.

  Current score: 0
 • stuprum

  August 15, 2014 at 07:59 Reply

  Clairka se asi utopila ve zmrzlině. :)

  Current score: 0

Post a Comment