Otupělost

wrednawiedzma.deviantart.com/
wrednawiedzma.deviantart.com

Ten pocit, když děláte hrozně moc věcí a potom najednou nic… nula. Najednou se nic neděje, čas se zastaví a vy nevíte, co a proč jste vlastně udělali ani co a jak dělat dál a nebo se toho na Vás nahrne další vlna, ale vy jen procházíte kolem a ty věci plynou a nedotýkají se vás.

Chtěla bych skákat, všechno vyřešit, všechno získat. Cítím se úspěšná a atraktivní, krásná a zajímavá (nic namyšleného, jen konstatuji pocity) a přesto jako by mi něco chybělo. Jsem vítěz, ale jako by ta trofej najednou neměla váhu, jako by vítězství nad vlastním životem bylo jako maličké peříčko v polštáři, na kterém spím, a celý svět ho obklopoval v chumlu tak, že skoro není vidět. Jistě, moje peříčko je možná větší než ostatní a hraje všemi barvami, ale co z toho?

Mám veliký úspěch, jsem spokojená, ale jako by tomu všemu chyběl lesk a barva a pak si najednou uvědomím, že ten lesk a barva je jen úhel pohledu. Vlastní vítězství je přece to nejlepší, čeho lze v životě dosáhnout a pokud je každý jedinec střed vesmíru a zároveň respektuje fyzikální zákony, má předpoklady k tomu, aby ho tak viděli i ostatní středy vesmíru a fungovala mezi nimi ta správná energie a přitažlivost.

Měla bych začít psát nějaký víc Clairka články. Vidíte aspoň, jak moc jsem mimo?

No Comments

Post a Comment