Konec…

No, konec mého psaní tedy určitě ne.

The dead end - aquasixio.deviantart.com
aquasixio.deviantart.com

Konec je dobrý a zároveň smutný a někdy bolestný, ale není třeba zoufat. Konec taky znamená začátek něčeho nového, co nás v životě překvapí.

Konec nám umožňuje osvobodit se od starých nánosů humusu na naší osobnosti; něco jako znovuzrození. Konec dne – dáte si koupel a uložíte se ke spánku a ráno začínáte znovu.

Konec a odhodlání k ukončení čehokoli vyžaduje hodně duševní síly, ale jen slabí nebo hloupí nedokážou včas skončit. I všechny babičky, maminky a další chytrolíni říkají, že „v nejlepším je třeba přestat“ a i když s tím tak úplně nesouhlasím, má to něco do sebe… Jen bych možná řekla, v horším a ještě horším je čas posunout se dál.

Když něco nemá konec, tak je to divný, třeba jako když jedete dva dny nonstop a pořádně se nevyspíte, možná vydržíte nějaký čas hrozně nabití energií a aktivní, ale pak se to všechno vrátí.

Konec bych chtěla dát častému výskytu těchto článku typu, víte vy, že je něco takhle? A co na to říkáte… Konec tomu a prokrastinaci a začátek pořádného psaní. Připravuji pro vás tak jako report z osobního života, aneb jak se dá suprově blbnout, když sice máte pořád spoustu práce, ale stejně chcete dělat další a další věci.

Takže těšíte se na konec tohohle článku a něco nového, co přijde?

1 Comment

  • stuprum

    July 5, 2014 at 10:26 Reply

    Myslím na tebe. :) Už se to začne hýbat. Ty teď máš hafo času a já skoro taky. :)

    Current score: 0

Post a Comment