Závislost na kofeinu

shroudedinveils.deviantart.com
shroudedinveils.deviantart.com

Už to tak asi bude. Jako před vánocema a jako před koncem pololetí jsem se už zas naučila pít po ránu kafíčko nebo čajík. Leč kávu piji výhradně černou jako bota a bez cukru a čajík pouze vznešeného jména z Číny nebo z Japonska, který dokáže navodit opravdu příjemnou náladu a duševní stav. Tudíž se nejspíš není čemu divit, že se tato dvě pitíčka kofeinem jen hemží a dokážou povzbudit a probrat.

Teď, i když není tolik důvodů nechodit spát brzo, ale my víme, že Klárka si vždycky najde důvod, proč do postele nejít, stejně potřebuji aspoň šálek té hřejivé tekutiny, protože bez ní jaksi není den. Ještě nejsem ve stavu, kdy bych se klepala absťákem, takže to není nic vážného, hihi. Lepší než nikotin a takdále.

Když už žiju jako svatoušek, pár kafíček snad nevadí. No, tento blog asi moc nevypovídá o tom, že bych byla duševně zdravá, ale co už. Buďte rádi, že to jen čtete a nemusíte se mnou být každý den. To zvládne jen MV, aniž by mu hráblo.

3 Comments

 • bludickka

  March 1, 2014 at 09:08 Reply

  Zavislosti na kafi rozhodne netrpim:-) Ale ty cajiky by me zajimaly. Ja ted piju Sayonaru:-)

  Current score: 1
 • Králík

  March 11, 2014 at 21:16 Reply

  Závislosti na čaji rozumím tak, až to bolí, denně do sebe házím čtyři kýble (doslova. Kamarád pochopil, že hrníčky nestačí a koupil mi můj osobní královský čajový korbel) a nebýt na dveře bušící insomnie, bylo by i hůř. :) Já už jsem ovšem v tom stádiu, kdy se bez ranního hrnku čaje začnu někdy kolem poledne pomalu rozkládat a večer už hrozím aktivní sublimací. Jsem ráda, že nejsem jediný čajový fanatik.
  Co se týče bláznivosti a podobných genialit, jak to bylo v Alence… Don’t worry. We’re all mad here. 😉

  Current score: 1
 • Vivi

  March 19, 2014 at 18:58 Reply

  Ach káva božská. Obyčajná tekutina a pritom pomáha mnoho ludom fungovať celý deň.
  Kávu taktiež zbožnujem. Neviem si bez nej predstaviť deň a beriem to ako spôsob relaxu. Pretože jedine pri káve sa konečne zastavím od toho životného tempa, uvolním sa, mám konečne chvilku pre seba a len tak premýšlam o blbostiach. Pri káve sa stretnú kamaráti, stretne rodina, káva ťa ráno naštartuje, počas dňa ta drží na nohách, káva je proste TOP:)
  Taktiež si do kávy nedávam cukor ani mlieko, ale mám jednu kamošku ktorá si do jedného hrnčeka natrepe 5 lyžičiek cukru a mlieko. Vlastne ani neviem či sa to káva vôbec dá nazvať:)

  Current score: 1

Post a Comment