Můj sen

Anger_by_SliverQueen
sliverqueen.deviantart.com

„Vypadni! Vypadni! Vypadni!“ Křičím a on pořád stojí se samolibým výrazem ve tváři opřený o rám dveří. Mám chuť ho nakopat, rozbít mu čelist, hodit mu na hlavu monitor od počítače.

Hlavou se mi míhají scény jako z akčního filmu. Řítím se k němu a rukama ho chytám kolem krku. Zarývám mu nehty do kůže. Nadechuje se a odtrhává mě od sebe. Na krku má ošklivé červené fleky od mých rukou. Chytá mě za zápěstí a kroutí mi je za záda. Když se mě snaží udržet jednou rukou a druhou mi vlepit facku, využiju toho a vykopnu nohou. Špička mé boty neomylně zasahuje svůj cíl. Hroutí se k zemi a já do něj nepřestávám kopat. Podpatkem mu dupu na svaly na nohou a na rukou. Řve bolestí. Patří mu to. Mě nikdo urážet a vydírat nebude. Už se nezvedá a jen leží schoulený na zemi. Unaveně si sedám ke stolu. Jsem cynik. Usmívám se a pokračuji v práci, jako by mi tu na zemi nefňukal zmlácenej kretén.

Zvoní mi telefon. Najednou si uvědomuju, že tentokrát nezůstalo jen u představ, když mi vedle telefonu nestojí monitor, ale jen trčí klubko utržených kabelů.

2 Comments

 • stuprum

  February 5, 2014 at 21:38 Reply

  Boty, stůl, mobil, nejlepší! :)

  Current score: 0
 • Daeris

  February 14, 2014 at 17:05 Reply

  Naprosto úžasný. Přesně ses mi trefila do vkusu.

  Current score: 0

Post a Comment