Nové…

Vážení a milí čtenáři,

bookvím, že tuto stránku moc lidí nenavštěvuje, ale ono taky nebylo v minulosti moc co vidět, ale pro tento nový školní rok vám chci slíbit, že se vynasnažím s tím něco udělat a budu vymýšlet a rozvíjet své já a psát zajímavé články a postřehy. Zatím toho zde opravdu moc není, ale to se brzo změní. Pro tuto chvíli si můžete povšimnout nového vzhledu (já vím, nic moc, ale berte to tak, že jsem se na něm učila konečně nakódovat design pro wordpress) moc se mi líbí a myslím, že se mi povedla vystihnout ta jednoduchost bílého papíru. Pouze jsem trochu předělala standartní barvy odkazů a pohrála si s členěním stránky. :) Já vím, tohle nikoho nezajímá, takže… co nového dál?

O prázdninách jsem nestihla skoro nic z toho, co jsem měla v plánu, ale i tak to stálo za to a aspoň mám tenhle svůj malý koutek útulný a připravený pro vkládání článků.

Nastupujeme do maturitního ročníku a všem už nám je osmnáct. Hihi… no, myslím, že tento rok mi přinese mnoho netušených možností a bude to stát za to, jako ostatně vždycky, když zkouším něco nového. :)

Hudebně už mám také nabitý program a doufám, že mě též čeká jen spousta dalších zkušeností a hodlám se chopit každé příležitosti si zahrát.

Víte, líbí se mi, jak život pořád nabízí něco nového a to nové nepoznané mám ráda. Stejně jako se měním já, mění se i všichni okolo a všechno se tak hezky vyvíjí. Myslím, že bych měla jít spát, než se tenhle článek zvrtne v neumělou noční úvahu a snít o čistých, voňavých školních sešitech. Ach, jen přiznejte, že máte rádi ty voňavé nepopsané sešity s hezkým obrázkem na obálce, nebo vůni nových knížek, vlastně, co se týče učebnic, je ta vůně tak trochu s příměsí utrpení, ale co, zvesela do toho!

2 Comments

 • Finer

  September 3, 2013 at 15:50 Reply

  Jen by ještě nebylo špatný poladit, aby se při kliknutí na header (promiň, nevim, jak se tomu řiká v češtině) přešlo na home. Jinak pěkný – jsem zvědavej, co si v budoucnu přečtu 😀

  Current score: 0
  • Clairka

   Clairka

   September 10, 2013 at 19:10 Reply

   Děkuji za upozornění, věděla jsem o to, ale zapoměla na to. Už by to mělo fungovat správně :)

   Current score: 0

Post a Comment