Long-distance relationships suck

bookKdo nechce nepochopí, kdo pochopí je blázen… :)

Jeden z článků ještě ze staré verze blogu, ale stále aktuální a pořád stejně hezký… :)

love

Once upon a time, there was a boy who felt in love with a girl… A ten kluk bydlel na jedný straně republiky a tak holka na druhý.

Tihle blázni, co se na dálku milujou a nevadí jim, že se skoro nevídaj a jen si volaj a sdělujou si dlouhé srdceryvné litanie v emailech, mi přijdou divný. Jen si to zkuste představit. 

Vysedávají dlouhé hodiny u počítače, aby si mohli psát a sdělovat si každý svůj pohyb, včetně informací o tom, že jdou na záchod a že jdou spát a že jdou papat a tak.

Utrácejí stovky měsíčně za účty za telefon proto, aby si mohli psát a dlouhé hodiny volat a pak jim nezbývá na pár návštěv hospody s kamarády.

Zapomínají jít večer spát kvůli myšlenkám, které i na tu dlouhou vzdálenost sdílejí.

Provokují se a vědí, že jen oni dva ten vtip na dálku pochopí.

Štvou svoje okolí svou věčnou přilepeností k počítači nebo k telefonu a nutí je si klepat na čelo.

Kašlou na všechno okolo, jen aby mohli být spolu.Každý den se musí alespoň jednou vyfotit, aby dali tomu druhému najevo, že jsou pořád stejně krásní.

Sledují společně film online, každý na své obrazovce, ale se sluchátky od skypu tak, aby mohli sdílet společné okamžiky.

V podstatě ti dva chodí s virtuální představou a když se jednou za čas vidí, tak to ani není stejně skvělý, jako po internetu.

A víte, co je na tom všem nejlepší? Když je to opravdu ON a ONA, tak je to krásný a všechny tyhle pro ostatní iracionální důvody jsou pro ně dva malicherný.

A tak jsem si i já ten vztah na dálku začala.

1 Comment

  • MV

    September 22, 2013 at 12:01 Reply

    Kdyby ti ostatní jen věděli ….. jaké to je najít to co hledá snad každý …. připadala by jim dálka a to vše stejně malicherný :) jen je na světě jen pár lidí kteří tohle kdy pochopí :) ten vztah je kouzelný :* nádherný …… ikdyž ti dva spolu nejsou tak jeden o druhém ví vše aniž by to ten druhý řekl …. a když konečně se sejdou … nepotřebují mluvit …. nepotřebují řešit malichernosti typu co se kde děje co jeden o druhém řek …. ta polovička to pozná …je krásné mluvit sněkým bez jediného slova……..vědět co ho trápí jen když se na něj podívám…..vychutnat si každou chvilku namísto sezení u kompu …. :) když u něj jsme 😀 tak proč asi ? jen aby i na tu dálku mohli jsme být spolu … a my spolu jsm e i bez kompu mobilů a ostatních věcí…..ta dálka ani jednomu znás nezabránila vtom cítit strachy chmury a pocity toho druhého …… nevím pro koho zvás kdo tu tohle někdy budete číst .. … znamená slovo láska to co pro mě …. Ale pro mě je to pocit který je silný naplňuje mě a sním usínám vstávám a bdím :) a Pocit který mám stebou má milá ….. je k nezaplacení …. je nádherný elektrizující a pro mnohé nezažitý …. :* moc rád že tě mám …. každý dotek a každá chvilka …. polibek letmý nebo jen pohled…… všechny mé pocity znáš …… a víš že nic si neužívám víc :* připadám si jako kluk při rozbalování vánočního dárku když vemu do ruky vpráci telefon a tam otvírám a tu sms od tebe 😀 štastný výraz a blažený radostný ůsmev :) nepochopí nikdo ….. a mě je to vlastně vskutku jedno 😀 všem co nevidíte do pocitů jiných vzkážu jedno …..DRŽTE HUBU A KROK :) nebo do vás budou ostatní st ejně rejt 😀 :) a dobře vám tak

    Current score: 0

Post a Comment