Restart

I ten je někdy třeba. Přesouvala jsem blog konečně na svůj hosting, do toho jsem si rozbila linux a zároveň i exterák, takže jsem pro tento čas odkázána pouze na windowsy a ono když si člověk zvykne na vlastní prostředí, je to pak návrat do nehezké reality. Nicméně, všechny zálohy blogu zůstaly zachovány a já se rozhodla nenahrávat zpátky celý blog, ale projít ty články a postupně je vkládat znovu, aby na ně mohli narazit i lidé, kteří je třeba ještě neviděli.

V této době je chystána i možná řada jiných vizuálních změn, ale to přijde asi až po tom, co si pořídím lepší a funkční exterák, udělám si zálohu a potom nemilosrdně smažu celé torzo linuxu a postavím si ho lépe a více podle mých představ. Ha!

Jinak za tu dobu, co to tady vypadalo jako smetiště a jistě to tu ani nikdo nenašel a nehledal, jsem dospěla do svých krásných osmnácti let a plna očekávání se vrhla do života. Zjistila jsem už, že to vždycky není tak snadné a krásné, ale zároveň jsem si maximálně užila letošní festival MIGHTY SOUNDS , zdokonalila se ve hře na hornu, která ale teď zas začala zahálet, vlivem mojí nepřítomnosti doma, což mimo jiné také hodlám začít napravovat.

Jinak je život krásný a plný překvapení a já se těším na každou chvíli, kterou budu moct prožít, každý článek, který budu moci napsat, každý grafický návrh, který se mi možná povede a možná ne, každý nový krůček v poznávání programátorské hatmatilky a vůbec na všechny krásné melodie, které si zahraju, všechno jídlo, které sním, všechno pití, které vypiju, všechny čmouhy, které uvidím a tak dále… a tak podobně a vůbec… :)

No Comments

Post a Comment